Děvčátka naše,
vaše Fitlady jde k vám domů!!! Především vás chci ubezpečit, že všechny lekce a tedy i lektorky jsou opravdu v živém přenosu, nejdu cestou "předtočení" jako většina ostatních. Věřím, že náš nápad svojí účastí na lekcích podpoříte a zabráníte tím případným existenčním problémům vašeho studia Fitlady... Prosím vás také o zpětnou vazbu, zda je přenos kvalitní jak obrazem tak zvukem. SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!!! Vaše "šéfka" Pája

ONLINE ROZVRH LEKCÍ A INFORMACE K REZERVACÍM ZDE

PROSTOR PRO LEKCE ONLINE.JPG

Chceme se s vámi podělit o nejdojemnější ohlasy z našich prvních online lekcí. Nemáte ani tušení, jak strašně nás to nabíjí a povzbuzuje! Jedno negativum jsem v tom ale našla... Přijít do prázdného, tichého fitka, žádný hlahol, žádný smích, prázdná kavárna, to moc hezký pohled není. Ale pak se "oklepu" a říkám si : "Takových volných parkovacích míst, to by měly holky radost!". Takže jen s úsměvem a pozitivním pohledem na věc míříme vstříc lepším zitřkům!!!! 

H.CH. : Dobrý den holky, chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš přístup a za zprostředkování on-line lekcí, což pro Vás určitě nebylo jednoduché zrealizovat. Cvičení mi moc chybí. Tak vždyť víte, že jsem chodila poměrně často ... Zkoušela jsem něco doma ale samotnou mě to nebaví. Včera jsem cvičila se Sašou a všechno proběhlo super. Musí to být pro trenérky asi docela těžké cvičit lekci bez lidí...Klobouk dolů fakt. Děkuji moc Vám všem.Věřím, že to společně nějak přežijeme a vrátíme se brzy k normálnímu stavu.
 
I.H. : Dobrý den, už jsem psala i Radce, že úžasné a skvělé, nápad a realizace super (nástrahy techniky vás ani nás nezastavily). Jakožto fanynka studia budu tuto možnost na některé Radky hodiny s chutí využívat, dokud to nepůjde osobně. Společensky trochu strádám :-D, ale o to větší bude radost, až si u vás budu moci zase zacvičit a dát si dobrou kávu. Držte se v těchto časech, hodně sil, zdraví a příznivkyň.
 
M.P. : Holky,moooooc Vám děkuji. Jste borky! Přenos funguje perfektně. Už se těším zítra na další. A mám zjištění – v podprsence s kosticemi se fakt cvičit jóga nedá... Pozdravy všem. Krááááááásný den

M.S. : Milé dámy, jste naprosto úžasné! Znova jsem úplně ožila a probudila se z trudnomyslnosti. Problémy jste bravurně zvládly. Je to supér !!!!! Ještě jednou díky. Takže hodně zdraví a energie do dalších dnů nám všem ! Moc vás zdravím

P.K. : Pájo, já se nedivím, že je Saša oblíbená, řekni jí, že si s ní u toho povídám a odpovídám jí! Mě to bavilo jak to prožívá i s námi. Jsem úplně zpocená! Za mě paráda.

VÁM VŠEM NAŠE VELKÉ DÍKY!!!

 

PROHLÁŠENÍ STUDIA FIT&RELAX LADY K EPIDEMII COVID-19 

Naše milé klientky, vzhledem k opatřením vydaných vládou ČR ohledně koronavirové epidemie, je vaše studio s účinností od 13.3.2020 od 6:00 do odvolání uzavřeno.

Děkujeme za pochopení a zachovejte nám přízeň. Vaše holky recepční Pája, Jája a Verča