AKTUALITY


27. 05. 2020

Milé klientky, zde vás aktuálně informujeme o novinkách a změnách ve vašem Fitlady.

detsky koutek 1_6

OD PONDĚLÍ 25.5. LZE POUŽÍVAT ŠATNY A SPRCHY.

Základní pravidla a podmínky pro návštěvu lekce ve studiu ZDE 

Rozvrh je upraven tak, abychom splňovaly nařízené podmínky vydané vládou ČR. Rozestupy 2m mezi cvičícími už nejsou povinné - aktuální manuál vydaný Českou komorou fitness ZDE. 

Všechny rezervace, které jste měly před uzavřením studia, byly průběžně zrušeny. Je tedy nutné rezervovat si znovu své oblíbené lekce a lektorky dle aktuálního rozvrhu. Rezervace jsou možné do 6.9.2020.

Platnost kreditŮ : všechny prošlé kredity prodlužujeme do 13.9.2020. V případě, že Váš kredit má prošlou platnost, pošleme Vám informační sms zprávu.

PLATNOST ROZVRHU JE OD 11.5. DO 6.9.2020 https://www.fitladyricany.cz/rozvrhy/

Novinkou od 1.6. bude možnost zdravě posnídat nebo si dát svačinku ve vaší oblíbené kavárně Fitlady! Nabídka zde https://www.fitladyricany.cz/kavarna/

V rozvrhu je přehledně uvedeno, které lekce se konají ve Fitlady a zároveň jsou přenášeny online a které jen ve Fitlady. Živé přenosy zatím zachováváme na přání mnoha z vás a můžete je zhlédnout tentýž den do 60min. po ukončení lekce. 

Online lekce : 15 - 30 min. před rezervovanou lekcí přijde objednané klientce odkaz (YouTube) na lekci e-mailem. Pokud u nás nemáte uvedený mail, prosíme o jeho zaslání. Na online a outdoor lekce se nevztahují studentské a seniorské slevy.

https://www.fitladyricany.cz/ceniky/

NOVINKY V ROZVRHU (PONECHÁME CELÉ LÉTO) :

OUTDOOROVÉ (VENKOVNÍ) LEKCE NORDIC WALKING A RUNNING (BĚH) S POSILOVÁNÍM

https://www.fitladyricany.cz/cviceni/nordic-walking/

https://www.fitladyricany.cz/cviceni/running-core-s-posilovanim/

nordic-walking

running

     

Musíme se s vámi podělit o nejdojemnější ohlasy z našich prvních online lekcí. Vaše reakce nás neskutečně  nabíjely a povzbuzovaly!!! VÁM VŠEM NAŠE VELKÉ DÍKY!!!

H.CH. : Dobrý den holky, chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš přístup a za zprostředkování on-line lekcí, což pro Vás určitě nebylo jednoduché zrealizovat. Cvičení mi moc chybí. Tak vždyť víte, že jsem chodila poměrně často ... Zkoušela jsem něco doma ale samotnou mě to nebaví. Včera jsem cvičila se Sašou a všechno proběhlo super. Musí to být pro trenérky asi docela těžké cvičit lekci bez lidí...Klobouk dolů fakt. Děkuji moc Vám všem.Věřím, že to společně nějak přežijeme a vrátíme se brzy k normálnímu stavu.
 
I.H. : Dobrý den, už jsem psala i Radce, že úžasné a skvělé, nápad a realizace super (nástrahy techniky vás ani nás nezastavily). Jakožto fanynka studia budu tuto možnost na některé Radky hodiny s chutí využívat, dokud to nepůjde osobně. Společensky trochu strádám :-D, ale o to větší bude radost, až si u vás budu moci zase zacvičit a dát si dobrou kávu. Držte se v těchto časech, hodně sil, zdraví a příznivkyň.
 
H.H. : Děkuji!!!! Saša opět skvělá! Trápení pro tělo, pohlazení pro duši...Po pondělním BODYFORM trochu mazec, ale radostně se hlásím na další Dynamic pilates!
 
M.P. : Holky,moooooc Vám děkuji. Jste borky! Přenos funguje perfektně. Už se těším zítra na další. A mám zjištění – v podprsence s kosticemi se fakt cvičit jóga nedá... Pozdravy všem. Krááááááásný den

M.S. : Milé dámy, jste naprosto úžasné! Znova jsem úplně ožila a probudila se z trudnomyslnosti. Problémy jste bravurně zvládly. Je to supér !!!!! Ještě jednou díky. Takže hodně zdraví a energie do dalších dnů nám všem ! Moc vás zdravím

P.K. : Pájo, já se nedivím, že je Saša oblíbená, řekni jí, že si s ní u toho povídám a odpovídám jí! Mě to bavilo jak to prožívá i s námi. Jsem úplně zpocená! Za mě paráda.

P.B. : Ahoj Fit Lady, moc děkuji za zprostředkování cvičení s Alenkou. Bylo to super, moc jsem si to užila! Jsem ráda, že jsem si vybrala vaše fitko, jste všechny úžasné. Hodně sil...