Kdo jsme

V našem studiu propojujeme pohybové aktivity s relaxací a péčí o tělo. Pokud potřebujete vyplavit endorfiny, zaručeně se vám to povede při lekcích Fitboxu nebo Piloxingu. Když máte nějaké to kilčo navíc a chcete je shodit nebo jen potřebujete zpevnit své ženské partie, můžete zajít třeba na lekce TRX nebo Dynamic pilates. Pokud trpíte bolestmi zad nebo kloubů, vhodným cvičením je lekce SM systém. Mnohým z nás vyhovuje forma cvičení pilates. Pro ty z vás, které rády propojují ducha s tělem, nabízíme klasickou, dynamickou, rehabilitační nebo Hot jógu.

K jedněm z nejoblíbenějších pohybových aktivit patří chůze. Pořádně „zachodit“ si u nás můžete při lekcích alpinningu na speciálních chodících pásech za doprovodu rytmické hudby.

Ne všechny z nás se rády hromadně potí, a proto nabízíme Vacu jet - podtlakový pohybový systém, vibrační plošinu nebo individuální cvičení s instruktorkou pro 1 - 3 osoby, která Vám připraví hodinu na míru podle Vašich potřeb.

Pohybovou zábavu u nás najdou i vaše ratolesti v širokém výběru kurzů pro děti od 1,5 roku až po teenagery do 15-ti let. Maminky s malými dětmi určitě přivítají dopolední hlídání v našem dětském klubu.

A protože si taky zasloužíme nechat se hýčkat a opečovávat, využít můžete pestrou nabídku masáží, zajít si na manikúru, pedikúru, kosmetiku, permanentní make-up nebo prostě si jen posedět v naší útulné kavárně u výborné kávy nebo zdravě si pochutnat na low carb dortíku ;-).  

Individuální a přátelský přístup ke každé klientce je u nás samozřejmostí.

Toto vše je "zabaleno" do příjemného designu studia, protože krása kolem nás vytváří i krásu v nás.

Těší se na Vás recepční studia Pavla, Jana a Věrka :-)