Alpinning Slim

Intenzitu cvičení je nutné volit v závislosti na zvoleném cíli pohybové aktivity. Je-li vaším motivem ke cvičení spalování přebytečných tuků a tím regulace hmotnosti, zvolte právě Alpinning SLIM ZÓNU. Cvičení v tomto pásmu, kdy se vaše tepová frekvence bude pohybovat v rozmezí 60-70 % maximální tepové frekvence, povede nejen ke spalování tuků, ale i k posílení srdeční činnosti, zesílení svalů, zlepší se vám látková výměna a organismus bude celkově připraven na vyšší zátěž. Tato lekce je vhodná pro začátečnice a mírně pokročilé klientky či klientky s cílem redukce hmotnosti.

Další varianta cvičení

Alpinning

Alpinning je skupinová aktivita, která je vhodná pro všechny věkové kategorie. Na speciálně upravených chodících trenažérech Alpitrack se pohybujeme tak, jak je to pro nás nejpřirozenější – chůzí. Dle fyzických možností si nastavíme zátěž, sklon chodící plochy a za zvuku příjemné rytmické hudby chodíme. Pro zpestření můžeme občas vyzkoušet různé krokové variace, přidat odlišné pohyby paží... podle chuti či typu lekce.

Alpinning je ideální aerobní cvičení, které nám pomáhá shazovat nadbytečná kila tou nejpřirozenější cestou – chůzí. Současně zlepšujeme činnost kardiovaskulárního systému a účinně bojujeme proti celulitidě. A co je nejdůležitější – je to cvičení zábavné a s rychle viditelnými výsledky. Zlepší vaši kondici za neuvěřitelně krátkou dobu. Budete se cítit lépe, a to se odrazí také ve vaší psychické pohodě.

Alpinning Slim se u nás cvičí v těchto časech

Úterý

18:00 - 19:00 Alpinning Slim Martina Alpinning

Středa

09:00 - 10:00 Alpinning Slim Martina Alpinning
17:30 - 18:30 Alpinning Slim Míša Alpinning
18:45 - 19:45 Alpinning Slim Laďka Alpinning